Spotkanie z Panią Edytą Stypułkowską oraz Panią Barbarą Szarejko, właścicielkami firmy „Pizza Park” w Łapach.

17 marca 2010 r. w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” odbyło się spotkanie w „Pizza Park”, która mieści się przy ul. Nowy Rynek 15. Spotkanie zostało zorganizowane przez Mały Inkubator Przedsiębiorczości i Punkt Informacji Biznesu znajdujący się w Bibliotece Publicznej w Łapach. Uczniowie II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Łapach z dużym zaciekawieniem obejrzeli piękny wystrój lokalu i zaplecze, w którym przygotowywane są różnorakie dania. W menu można znaleźć wyborne pizze, tortille, kebab, przekąski, desery, gofry oraz napoje. Ciepłe kolory a także zapach potraw unoszący się w powietrzu przyciąga mieszkańców Łap, którzy chętnie odwiedzają nowo powstałą pizzerie. Właścicielki firmy chętnie odpowiadały na pytania dotyczące prowadzenia biznesu gastronomicznego i problemów, jakie się z tym wiążą. Lekcja przebiegła w niecodziennej scenerii a młodzież z dużym zainteresowaniem wysłuchała rad przydatnych w rozwijaniu własnej działalności gospodarczej.