Spotkanie z Michałem Gąsowskim, właścicielem firmy „ZURICHarena.pl”, zajmującym się paintballem

6 października 2010 r, Michał Gąsowski, założyciel firmy „ZURICHarena.pl” był  gościem Małego Inkubatora Przedsiębiorczości i Biblioteki Publicznej w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości”. Na spotkaniu z uczniami ZSM, I LO w Łapach opowiedział o początkach powstawania swojej działalności i jej specyfice. Paintball jest od niedawna popularną formą rozrywki, a także sposobem na odstresowanie się. Jest to gra zespołowa, polegająca na pozorowanej walce między drużynami. Przy pomocy markerów strzela się żelatynowymi kulkami z farbą wewnątrz. Gra ćwiczy zmysł taktyczny, refleks, celność oraz kondycję gracza. Gry paintballowe odbywają się w każdy dzień tygodnia. Cała zabawa odbywa się na 1,5 hektarowym zróżnicowanym terenie pełnym wzniesień i zagłębień oraz okopów i ustawionych przeszkód. Po wspólnej zabawie można miło spędzić czas przy ognisku. Organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Pan Michał zaciekawił młodzież swoją oryginalną działalnością, zaprezentował stronę internetową, na której w przejrzysty sposób przedstawiona jest oferta firmy. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali jego wystąpienia oraz brali czynny udział w spotkaniu.