Pomyszkuj w Bibliotece „Tydzień z Internetem 2011” – wirtualny koncert życzeń

2 marca 2011 roku w naszej bibliotece zorganizowano wyjątkowe spotkanie dla seniorów – „Wirtualny koncert życzeń”. Impreza odbyła się w ramach międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2011” mającej na celu zainteresowanie jak największej liczby osób starszych do zapoznania się i korzystania z Internetu. Już od progu w miły nastrój wprowadziła gości scenografia stylizowana na kawiarenkę z lat 50-tych. Dzięki pomocy wolontariuszy uczestniczki koncertu mogły wyszukać w serwisie YouTube ulubione piosenki sprzed lat i wspólnie zaśpiewać. Zgromadzone panie wspólnie z pracownikami biblioteki bawiły się przy piosenkach Janusza Gniatkowskiego, Piotra Szczepanika, Janusza Laskowskiego, Tercetu Egzotycznego, Czerwonych Gitar i innych wykonawców. Przy filiżance gorącej kawy i słodkim poczęstunku nadzwyczaj szybko i przyjemnie upłynął wspólnie spędzony czas. Uczestniczkom koncertu tak bardzo przypadła do gustu zaproponowana przez nas forma spędzania wolnego czasu, że zasugerowały organizację kolejnych tego typu spotkań.
„Tydzień z Internetem 2011” – wirtualny koncert życzeń