Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki – dyskusja nad ostatnio przeczytaną książką

3 listopada br odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w którym wzięło udział 11 osób. W czwartkowe popołudnie młodzi miłośnicy literatury spotkali się w Oddziale dla Dzieci, aby podzielić się swoimi refleksjami na temat ostatnio przeczytanej książki.
Omawiane były także inne dziedziny życia kulturalnego jak kino, teatr czy wydarzenia lokalne. Tym razem dołączyły do nas cztery nowe klubowiczki. Mamy nadzieję, że będą równie ochoczo wypowiadać się na innych spotkaniach jak na listopadowym.
Uczestnicy Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki spotykają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 15.30 w Oddziale dla Dzieci. Lista uczestników jest otwarta. Zapraszamy osoby w wieku 10- 14 lat. Każdy,  kto chciałby wziąć udział w dyskusji lub być jej tylko biernym odbiorcą może przyjść na spotkanie.
Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkanie 1 grudnia br podczas  którego omawiać będziemy książkę Agnieszki Błotnickiej pt. „Kiedy zegar wybije dziesiątą”.