Biblioteka Publiczna w Łapach kolejny raz została doceniona przez Fundację ABC XXI – Cała Polska czyta dzieciom

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy kolejny raz została doceniona przez Fundację ABC XXI – Cała Polska czyta dzieciom otrzymując wyróżnienie w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2010/2011.
Nagroda ta, jest szczególna i ważna pod wieloma względami. Przede wszystkim utwierdziła nas w przekonaniu o słuszności podejmowanych działań w zakresie upowszechniania czytelnictwa wśród najmłodszych poprzez głośne czytanie. Cieszymy się, że starania bibliotekarzy i wszystkich osób zaangażowanych w akcję, zostało dostrzeżone i pozytywnie ocenione.
Nagrody książkowe przyznane w ramach konkursu wzbogacą zbiory łapskiej biblioteki.