Warsztaty dla dzieci w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej pt. Bajki-Pomagajki i inne opowieści dla dużych i małych

Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej dnia 29.10.2012 r. gościła pisarkę Panią Zofię Olek-Redlarską, która przeprowadziła z dziećmi warsztaty pt. “Bajki – Pomagajki i inne opowieści dla dużych i małych”. Recytowała ona wiersze ze swego najnowszego tomiku “Zielone piórko”, dyskutowała z dziećmi na temat otaczającego nas świata, piękna przyrody oraz ulubionych zwierząt. Podczas spotkania pisarka nawiązała wspaniały kontakt z młodymi czytelnikami, nie zabrakło czasu na wspólną zabawę, rozdawanie autografów oraz miłe rozmowy z zaproszonym gościem. W imieniu swoim i młodych czytelników składam serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Rokickiej  – Szymańskiej, kierownikowi Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego Książnicy Podlaskiej za zorganizowanie spotkania autorskiego oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z żywą literaturą.
Spotkanie z pisarką
Rozdawanie autografów