Lekcja z przedsiębiorczości w Pizza Park z Panią Edytą Stypułkowską i Barbarą Szarejko

alt

Prowadzimy szybki tryb życia, brakuje nam czasu na wypoczynek i przyjemności. Dlaczego mielibyśmy rezygnować ze szczęścia jakie daje nam dobre jedzenie. Młodzież z I LO w Łapach w ramach lekcji z przedsiębiorczości zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną zawitała w gościnne progi „Pizza Park” przy ul. Nowy Rynek 15. To, co szczególnie wyróżnia ten lokal to specjalnie wyrabiana pizza zgodnie z włoską tradycją. Klient może być pewny świeżości produktu, bo każde danie przygotowane jest dopiero po złożeniu zamówienia a sosy sporządzane są według własnych receptur. „Pizza Park” jest miejscem idealnym na kameralne spotkania jak również dla spędzania czasu w większym gronie. Miłośnicy piłki nożnej mogą wspólnie oglądać mecze na wielkim ekranie. Pizzeria, zapewnia wspaniałą atmosferę, wyśmienite potrawy i miłą obsługę. Właścicielki lokalu przekazały wiele ważnych informacji dotyczących prowadzenia i rozwijania własnej działalności gospodarczej.

alt