Spotkanie w ramach projektu „Link do przyszłości” z młodym profesjonalistą w Bibliotece w Łapach.

Biblioteka Publiczna w Łapach przystąpiła do projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”, którego celem jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy „YouthSpark” oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. W ramach tego projektu 28 lutego 2013r. odwiedzi nas Paweł Stempniak, który od ponad 7 lat zajmuje się marketingiem w Internecie. Podczas spotkania z uczniami będzie zachęcał do kreatywnego myślenia o swojej przyszłości, nowych zawodach i roli nowoczesnych technologii w ich przyszłej pracy wykraczając poza schematy znane z najbliższego otoczenia.