Małgorzata Siemieniuk w Bibliotece Publicznej w Łapach

alt

Z okazji XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom 5 czerwca br.  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zorganizowała spotkanie autorskie z Małgorzatą Siemieniuk.

Pani Małgorzata mieszka i tworzy w Łapach. Jej wiersze są niezwykle ciepłe, pełne wyobraźni, fantazji. Opisują przyrodę, ale jednocześnie udzielają wskazówek jak należy postępować, by zasłużyć na miano dobrze wychowanego małego człowieka. Są to wiersze, po które z zainteresowaniem sięgną dzieci, rodzice oraz babcie i dziadkowie. Po spotkaniu można było kupić książki autorstwa Pani Małgorzaty Siemieniuk i otrzymać osobistą dedykację.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola Nr 1 i Nr 2 w Łapach. Wzięło w nim udział 67 osób.

Małgorzata Siemieniuk (ur. w 1957 r.) z wykształcenia analityk medyczny, zawodowo związana z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Białymstoku. Dzieciństwo i lata młodzieńcze spędziła w Barszczewie. Obecnie mieszka w Łapach. Debiutowała tomikiem „Nostalgia”. Jest również autorką książek „Wiersze dla dzieci”, „W zwierciadle duszy”. Nagradzana m.in. w konkursach „O baryłeczkę Kubusia Puchatka”, Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Jana Pocka, w konkursie „Majowej konwalii”. Jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Ludowych w dziedzinie poezji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania Oddziału dla Dzieci i wypożyczania książek pani Małgorzaty Siemieniuk.