Dzień Dziecka w bibliotece

alt

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy uczestniczyła w akcji „Dzień Dziecka w bibliotece” zorganizowanej przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach akcji 4 czerwca br. wyświetlony został film „Max Minsky i Ja” w reż. Anny Justice. Projekcję obejrzała grupa młodych ludzi z Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

„Max Minsky i Ja” – to zabawna i pouczająca historia skierowana przede wszystkim do młodzieży. Porusza problemy rodzinne i emocjonalne, dzięki czemu doskonale trafia do młodych odbiorców. Ciekawa gra aktorów, doskonale oddaje tematykę dzieła a towarzysząca akcji muzyka odpowiednio kształtuje nastrój scen i jakość przekazu. Film doskonale przemawia do młodego widza, świetnie obrazuje problemy dzisiejszej młodzieży, a także może być rozrywką dla całej rodziny.