“Angielski 123 w bibliotece” – II edycja

Przyjdź do biblioteki!
Tu zupełnie bezpłatnie rozpoczniesz naukę języka angielskiego.

W związku z dużym zainteresowaniem oferowaną przez nas bezpłatną nauką języka angielskiego Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy od 1 września 2013 roku rozpoczyna kolejną edycję projektu „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, którą prowadzi Program Rozwoju Bibliotek. Kurs jest przeznaczony dla osób, początkujących i średnio zaawansowanych. Osoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać podstawową znajomość obsługi komputera i Internetu oraz konto internetowe. Kurs będzie trwał przez cały rok a uczestnicy, będą mieli możliwość korzystania z platformy dwa razy w tygodniu. Cieszymy się, że program bezpłatnej nauki angielskiego w bibliotece odniósł znaczny sukces i przyniósł duże efekty i satysfakcję użytkownikom i organizatorom.

Zapisy przyjmowane są w bibliotece ul. Nowy Rynek 15, tel. 85-715-23-49, e-mail: bibllapy@wp.pl