Spotkanie o twojej karierze

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy 18.02.2014 roku zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie z Pawłem Stempniakiem ekspertem komunikacji w nowych mediach, przedsiębiorcą, trenerem i wykładowcą, który opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu. Paweł Stempniak jest jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi. Podczas spotkania Paweł Stempniak opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia. Spotkanie jest elementem drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”, w którym uczestniczy Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.