Kurs Komputerowy 07.03.2014 r. – 25.032014 r.

Jedną z wielu inicjatyw Biblioteki na rzecz społeczeństwa lokalnego był zorganizowany po raz kolejny Kurs Komputerowy dla Dorosłych. W okresie trzech tygodni odbyło się sześć 2-godzinnych spotkań prowadzonych przez wolontariuszy. Podczas warsztatów uczestnicy nauczyli się posługiwać pocztą elektroniczną, wyszukiwać informacji w Internecie i poznali Power Pointa. Szczególne słowa uznania należą się wolontariuszom: Patrykowi Czajkowskiemu, Łukaszowi Piszczatowskiemu, Oli Bujno, Kamilowi Jocz-Borowskiemu, Pawłowi Roszkowskiemu, Paulinie Tomkiel, Łukaszowi Bujno.