Młodzi kinomani w łapskiej bibliotece

Za nami uroczysta inauguracja ,,Strefy młodych” powstałej w ramach projektu ,,Strefy Innowacji”. Naszym celem była promocja Młodzieżowego Klubu Filmowego ,,Kappa Film” i ukazanie całego procesu jaki dokonał się w naszym projekcie. Poczynając od konferencji, która odbyła się w październiku ubiegłego roku, poprzez szkolenia, warsztaty, diagnozę lokalną, a kończąc na remoncie, zakupie profesjonalnego sprzętu multimedialnego i powstaniu miejsca przyjaznego młodym ludziom. Oprócz prezentacji multimedialnej, obejrzeliśmy film promujący województwo podlaskie i przeprowadziliśmy konkurs z muzyką filmową. W spotkaniu, które odbyło się 9 listopada w bibliotece, uczestniczył Pan Burmistrz Wiesław Kamieński, młodzież gimnazjalna wraz z wychowawcą i bibliotekarze.

Zapraszamy wszystkich chętnych kinomanów na kolejny seans filmowy, który odbędzie się 20 listopada o godz. 18.00!  Wstęp wolny.