Wyróżnienie dla łapskiej biblioteki

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zdobyła wyróżnienie w konkursie pt. ,, Annales bibliotek, czyli opowieść o minionych dziejach obrazem malowana” ogłoszonym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku wraz z Oddziałem Białostockim Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zdobyła wyróżnienie w konkursie pt. ,,Annales bibliotek, czyli opowieść o minionych dziejach obrazem malowana” ogłoszonym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku wraz z Oddziałem Białostockim Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Celem konkursu było m.in. uhonorowanie obchodów roku Jana Długosza, popularyzowanie dokumentowania kronikarskiego działań podejmowanych przez biblioteki oraz podnoszenie umiejętności dokumentacji działalności bibliotek. Zadaniem konkursowym było stworzenie kroniki w formie prezentacji multimedialnej. Oddział dla Dzieci zgłosił pracę wykonaną w programie Prezi, w której przedstawił swoją działalność edukacyjno-kulturalną z lat 2010 – 2015. Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród odbyło się 18 listopada 2015 roku podczas VI Konferencji Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego „Jan Długosz i prawda minionych wieków”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, która znajduje się w poniższym linku.