Ferie zimowe w bibliotece w Daniłowie Dużym

Jak co roku Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym zorganizowała zajęcia w czasie ferii zimowych. W tym roku spotkania odbywały się ph. „Dobre wychowanie wierszem”. Dzieci zapoznały się z wierszami Bożeny Piergi o poprawnym zachowaniu poznały również takie pojęcia jak: konwenanse, savoir-vivre, kurtuazja, etykieta, maniery itp. Na zajęciach uczestnicy rozmawiali o zasadach dobrego zachowania, poznały „magiczne słowa”, których obiecały używać na co dzień.

Dziękuję wszystkim uczestnikom zajęć i zapraszam na kolejne równie atrakcyjne spotkania.