XIV Podlaskie Dni Rodziny – wystawa w łapskiej bibliotece

Od 1 maja do 31 sierpnia 2016 roku trwają XIV Podlaskie Dni Rodziny. Mają one na celu promocję najważniejszych wartości rodzinnych takich jak miłość, szacunek i zaufanie.

Od 1 maja do 31 sierpnia 2016 roku trwają XIV Podlaskie Dni Rodziny. Mają one na celu promocję najważniejszych wartości takich jak miłość, szacunek i zaufanie. Nawiązując do tych obchodów Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zorganizowała wystawę pt. „Rodzina to My”. Zwiedzający mogą obejrzeć współczesne i dawne zdjęcia rodzin, prace pokonkursowe związane z tematyką wielopokoleniową (drzewa genealogiczne i albumy) wykonane przez młodych czytelników naszej biblioteki. Na naszej ekspozycji nie zabrakło również postaci Świętego Jana Pawła II, który w szczególny sposób umiłował rodziny.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Łap i okolic do obejrzenia wystawy w godzinach otwarcia naszej placówki.