Łapska biblioteka promuje Kulturę Na Widoku

Kultura Na Widoku to kluczowa i przełomowa kampania promująca bogate zasoby kultury dostępne z legalnych źródeł.

Kultura Na Widoku to:
– multimedialny projekt Fundacji Legalna Kultura. Skierowany jest do wszystkich, dla których kultura jest ważna, i do tych, którzy dopiero będą ją odkrywać,
–   portal, który daje możliwość pobierania na smartfony i inne urządzenia mobilne utworów z różnych dziedzin sztuki i rozrywki,
– zasoby z legalnych źródeł – łącznie ponad 1100 treści multimedialnych (muzyka, filmy, książki, gry, wirtualne spacery po muzeach świata), po które możesz sięgnąć w każdej chwili – w parku na ławce, w domowym fotelu, w kawiarni, samochodzie, na plaży,
– a także instalacje – uliczne wirtualne biblioteki ustawione w centralnych punktach miast oraz w miejscach wydarzeń kulturalnych.
To oferta dla każdego, różnorodna i bezpłatna lub po preferencyjnych cenach – cena najdroższych utworów nie przekracza 10 zł (oprócz gier). Wbrew panującym powszechnie opiniom kultura w sieci nie musi być droga. Sercem projektu jest strona internetowa. Niezależnie od preferencji i miejsca zamieszkania – ponad wszelkimi barierami – miliony odbiorców mogą korzystać z bogatej oferty kulturalnej. Instrukcja użytkowania i informacje, jak   pobierać utwory, znajduje się na stronie www.kulturanawidoku.pl oraz bezpośrednio na plakatach. Akcja potrwa do 9 października.

Zapraszamy do legalnego dostępu z bogatych zasobów Kultury Na Widoku.