,,Koncert jakiego nie będzie” – spotkanie wspomnieniowe

Listopadowe dni sprzyjają refleksji i zadumie, wspomnieniom o tych, którzy już odeszli, często zbyt wcześnie. Biblioteka, 10 listopada, zorganizowała Koncert jakiego nie będzie, podczas którego uczestnicy mogli obejrzeć i wysłuchać utwory dziesięciu niezapomnianych, polskich artystów. Bohaterami spotkania byli: Irena Jarocka, Czesław Niemen, Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Violetta Villas, Jacek Kaczmarski, Krzysztof Klenczon, Andrzej Zaucha, Karin Stanek, Anna Jantar. Spotkanie było okazją do przypomnienia najważniejszych faktów biograficznych z życia muzyków. Uczestnicy mogli oddać się nostalgicznej atmosferze wspomnień i dzięki słuchanej muzyce przenieść się na chwilę w inne czasy, nierzadko czasy młodości. Dziękujemy za liczne przybycie wszystkim miłośnikom polskiej piosenki. Spotkaniu towarzyszyła wystawka książek biograficznych przybliżających sylwetki wymienionych artystów, do których wypożyczenia serdecznie zapraszamy.