„Gdzie jesteś Święty Mikołaju?” – spektakl w Bibliotece Publicznej w Łapach

14 grudnia br. do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy zawitał Teatr Edu-Artis z Krakowa ze spektaklem pt. „Gdzie jesteś Święty Mikołaju?”. W spotkaniu wzięły udział 6-latki z łapskich szkół i przedszkoli. Dwa wesołe elfy: Pralinek i Landrynek wprowadziły wszystkich w magiczny, przedświąteczny nastrój, opowiadając prawdziwą historię o życiu Świętego Mikołaja i prosząc widzów o pomoc w jego odnalezieniu. Landrynek i jego przyjaciel mieli nie lada problem, ponieważ św. Mikołaj zaginął i wspólnie z dziećmi musieli go poszukać. Po długich nawoływaniach okazało się, że Gość utknął w kominie, ale dzięki pomocy elfów udało mu się wydostać i wręczyć wszystkim dzieciom prezenty. Opowieść spotkała się z zainteresowaniem najmłodszych odbiorców, którzy nagrodzili aktorów brawami. Na zakończenie wszystkie grzeczne dzieci miały okazję przywitać się z Mikołajem, odebrać od niego słodki upominek oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Każda z grup otrzymała w prezencie książkę.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowanie Księgarni BookBook za ufundowanie świątecznych upominków.