Spotkanie z pisarzem w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej

14.12.2016 w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej miało miejsce spotkanie dzieci z miejscowej szkoły z Anną Bayer – pisarką z pobliskiego Białegostoku. W trakcie imprezy czytelniczej okazało się, że wiersze pisane przez zaproszonego gościa są doskonale znane uczestnikom spotkania. Pisarka była wzruszona słuchając interpretacji swojej poezji w wykonaniu dzieci. Atmosfera spotkania była wspaniała, Pani Ania nawiązała ze swoją publicznością niesamowity kontakt. Najlepsi czytelnicy zostali odznaczeni specjalnymi odznakami, wszyscy zaś otrzymali zakładki do książek i inne gadżety biblioteczne. Po spotkaniu można było nabyć nową książkę autorki ze specjalnym autografem.

Te niezapomniane spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez Bibliotekę Powiatową w ramach programu: „Bliżej książki, bliżej biblioteki”.