Bajkowe i kolorowe wakacje w bibliotece w Daniłowie Dużym

W miesiącu lipcu odbywały się wakacyjne spotkania  w bibliotece w Daniłowie Dużym. Celem zajęć było umożliwienie dzieciom, które zostają na czas wakacji w domach, spędzenie wolnego czasu w sposób ciekawy, atrakcyjny i bezpieczny. Codziennie spotkania rozpoczynały się od porankowych seansów filmowych, a kończyły się zabawą na świeżym powietrzu. Przygotowane różnorodne zajęcia pozwoliły na twórcze i czynne zagospodarowanie wolnego czasu. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny „Moje wymarzone wakacje”. Dzieci przeniosły na kartkę swoje marzenia o wakacyjnym wypoczynku nad wodą i w górach Po twórczych zajęciach wybrano się w wakacyjną podróż z „Lokomotywą” J. Tuwima i ,,Pakujemy się nad morze” D. Gellner. Spotkania w bibliotece były świetną edukacyjną przygodą, o czym przekonały się dzieci uczestniczące w zajęciach.