„Co nas urzeka – Polska w obiektywie”- wakacyjna wystawa w bibliotece

Piękno naszego kraju, wyjątkowe miejsca, urokliwe pejzaże i ciekawe szlaki turystyczne, wszystko to można obejrzeć na wystawie pt. „Co nas urzeka – Polska w obiektywie”. Prezentowane są tu fotografie miejsc, które warto zobaczyć podczas wakacyjnych wędrówek oraz bogata oferta książek i przewodników dostępnych w bibliotece. Ekspozycja ukazuje piękno naszej ojczyzny i w myśl powiedzenia „Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie…” zachęca wszystkich zwiedzających do odkrywania nieznanych zakątków naszego kraju. Wystawa zawiera również zdjęcia autorstwa Krzysztofa Szymańskiego, którego pasją są bezkrwawe z łowy aparatem fotograficznym. Pamiętajmy, warto podróżować bo podróżowanie to wielka przygoda, a człowiek czuje się bardziej szczęśliwy zawierając nowe przyjaźnie i poznając ciekawe miejsca. Wszystkich obecnych i przyszłych podróżników, miłośników aktywnego spędzania czasu ale nie tylko, zapraszamy do oglądania ekspozycji w godzinach otwarcia biblioteki.