,,Doświadczyć…słowa” – przedostatnie warsztaty ,,Laboratorium Słowa”

Wielkimi krokami zbliża się koniec cyklu warsztatów organizowanych w ramach projektu ,,Laboratorium Słowa”. 6 listopada br., odbyło się przedostatnie spotkanie, tym razem pt. ,,Doświadczyć… słowa”. Poprowadził je pan Marcin Koziński – historyk, kustosz Muzeum Wojska w Białymstoku, animator kultury, autor projektu ,,Sklejki poetyckie”.

Wielkimi krokami zbliża się koniec cyklu warsztatów organizowanych w ramach projektu ,,Laboratorium Słowa”. 6 listopada br., odbyło się przedostatnie spotkanie, tym razem pt. ,,Doświadczyć… słowa”. Tematem była szeroko rozumiana sztuka poetycka. Poprowadził je pan Marcin Koziński – historyk, kustosz Muzeum Wojska w Białymstoku, animator kultury, autor projektu ,,Sklejki poetyckie”. W czasie zajęć młodzież poznała zasady twórczego pisania krótkich utworów poetyckich. Uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością. W ćwiczeniach grupowych jak i indywidualnych opisywali świat za pomocą słowa pisanego, zaś powstałe na zajęciach wiersze – kolaże wycięte z gazet z pewnością przydadzą się na ostatnich warsztatach… Dziękujemy uczestnikom i panu Marcinowi za to twórcze i owocne doświadczenie!