Sukces w konkursie fotograficznym

7 grudnia w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łapach nastąpiło podsumowanie konkursu fotograficznego ph. „Odkrywamy piękno Lokalnej Grupy Działania N.A.R.E.W. ”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W. z siedzibą w Turośni Kościelnej. Zadaniem uczestników było wykonanie i wysłanie fotografii adekwatnej do tematu konkursu. Docelowo zostały zgłoszone 54 fotografie. Były one oceniane w kategoriach wiekowych: dzieci ,młodzież i dorośli. Głównymi nagrodami były bony do Media Markt o wartości 500, 350 i 200 zł. Biblioteka Publiczna w Płonce Kościelnej zgłosiła na konkurs 5 fotografii . Aleksandra Perkowska, wzorowa czytelniczka, jednocześnie uczennica III klasy Gimnazjum w Płonce Kościelnej zakwalifikowała się do finału konkursu, znalazła się w gronie laureatów i w kategorii młodzieżowej zajęła III miejsce. Biblioteka, jako placówka kulturalna, działająca na terenie gminy Łapy serdecznie gratuluje swojej Czytelniczce sukcesu oraz, jak zwykle zachęca wszystkich mieszkańców Płonki Kościelnej i okolic do korzystania z oferty biblioteki, z zasobów księgozbioru, stanowisk internetowych oraz do brania czynnego udziału w różnorakich konkursach, o których informacje można uzyskać, bądź na miejscu w bibliotece, na tablicy ogłoszeń w szkole, czy też na stronie biblioteki oraz na facebooku.