Sleeveface – „ubieramy się” w książki oraz promujemy NOWOŚCI WYDAWNICZE

Sleeveface to popularna w ostatnim czasie inicjatywa przedstawiająca osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki lub płyty częścią ciała. Efektem jest złudzenie, które w zabawny sposób prezentuje połączenie osobowości fotografowanego z jego ukrytym książkowym wcieleniem. Celem inicjatywy jest promocja książek oraz czytelnictwa. Podążając za modą Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy w dniu 11 grudnia zaprosiła do zabawy młodzież z Zespołu Szkół w Łapach Osse. Uczniowie za pomocą sleeveface zaprezentowali a jednocześnie zapoznali się z nowościami wydawniczymi, które w ostatnim czasie pojawiły się w naszej bibliotece. W zabawie główną rolę odgrywała wyobraźnia, książka oraz aparat. Efekty uwiecznione zostały na fotografiach.

Wszystkich czytelników zachęcamy do kreatywnej zabawy sleeveface w domu oraz serdecznie zapraszamy po nowości wydawnicze do biblioteki!