Konkurs recytatorski „W świecie Zbigniewa Herberta”

Sejm ogłosił rok 2018 rokiem Zbigniewa Herberta. W związku z tym Filia Biblioteczna i Biblioteka Szkolna w Płonce Kościelnej, połączyły swoje siły i zorganizowały konkurs recytatorski, który odbył się 15 marca. W konkursie wzięli udział uczniowie klas: VII oraz II i III Gimnazjum. Jury konkursowe oceniając poziom recytowanych wierszy wzięło pod uwagę: dykcję, pamięciowe opanowanie tekstu oraz zaangażowanie emocjonalne. Trzy pierwsze miejsca zajęły:
  1. Kinga Czajkowska
  2. Weronika Roszkowska
  3. Diana Stypułkowska
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom odwagi i zaangażowania , jednocześnie zachęcamy do udziału w następnych konkursach, które już zostały ogłoszone. Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej serdecznie dziękuje wychowawczyniom za rozpropagowanie konkursu, pomoc techniczną i za owocną współpracę.
Jury konkursowe
Widownia oglądająca występy
Uczestnicy konkursu wraz z jury
Oprawa graficzna konkursu