Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską w łapskiej bibliotece

Za nami pierwsze spotkanie przeprowadzone w ramach projektu ,,A chodź…na słóweczko” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury. W czwartkowe popołudnie, 20 września, spotkaliśmy się w kameralnym gronie z niezwykłą pisarką – Agnieszką Lingas-Łoniewską. Wrocławianka, autorka poczytnych powieści dla kobiet łączących sensację i kryminał z romansem, z humorem opowiadała o swoich początkach w świecie literatury. Mówiła o rozwijającej się karierze literackiej, inspiracjach, wyobraźni jaką daje czytanie książek, twórczych planach. Pani Agnieszka i pan Dominik Sołowiej, który prowadził spotkanie, stworzyli świetną atmosferę, dzięki której czas minął bardzo szybko. Na zakończenie chętni mogli uzyskać autograf pisarki, zrobić pamiątkowe zdjęcie a także porozmawiać z gościem. Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska prywatnie jest miłośniczką zwierząt, pomysłodawczynią akcji ,,Karma zamiast kwiatka”. Zamiast bukietu otrzymała od nas karmę dla psów, którą przekaże organizacjom prozwierzęcym.