,,Wysocki i Stachura, czyli… dwaj niepokorni bardowie” – spotkanie muzyczne

We wtorkowy poranek, 12 lutego 2019 r., Biblioteka w Łapach wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zorganizowała spotkanie muzyczne, którego głównymi bohaterami byli Edward Stachura i Włodzimierz Wysocki.

We wtorkowy poranek, 12 lutego 2019r., Biblioteka w Łapach wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zorganizowała spotkanie muzyczne, którego głównymi bohaterami byli Edward Stachura i Włodzimierz Wysocki. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć prezentacje multimedialne na temat najważniejszych faktów z życia artystów oraz wysłuchać najbardziej znanych utworów w wykonaniu różnych muzyków. To była okazja, aby choć na chwilę przenieść się w niezwykły świat zbuntowanych bardów. Spotkaniu towarzyszyła wystawka książek biograficznych przybliżających sylwetki wymienionych artystów, do których wypożyczenia serdecznie zapraszamy.