“Nocowanie w Bibliotece”

10 maja w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Filia Biblioteczna w Uhowie zorganizowała akcję „Nocowanie w Bibliotece”. Spotkanie rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych pozwalających uczestnikom lepiej się poznać. Następnie młodzież wypisała na kartkach polecenia, które po wylosowaniu z worka musiała wykonać. Znalazły się tam zadania z książką czyli nocne czytanie, przysiady, pompki, śpiewanie piosenek i wiele innych. Każdemu losowaniu i wykonywaniu zadania towarzyszyła duża dawka śmiechu. Świetnie sprawdziła się również zabawa z latarkami. Młodzież podzielona na dwie drużyny oświetlając sobie drogę poszukiwała ukrytych liter z których układała tytuły książek. Obie drużyny spisały się na medal. Ponadto uczestnicy mogli zagrać w twistera a dziewczyny nakręcić włosy na słomki. Akcja „Nocowanie w bibliotece” była bardzo udana. Nad ranem wszyscy wrócili do domu trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni.