Świąteczne spotkanie Bibliotekarzy Powiatu Białostockiego

4 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Poświętnem miało miejsce seminarium powiatowe ph. „Historia w tle, którą wart poznać , by budować teraźniejszość”. Jednym z punktów spotkania było podsumowanie konkursu literacko-plastycznego „Dawno, dawno temu… czyli podanie lub legenda z małej Ojczyzny”, w którym reprezentanci Gminy Łapy otrzymali wyróżnienia: Zofia Karasiewicz i Natalia Łapińska – uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łapach. Serdecznie gratulujemy!
Miło nam również poinformować, że Pani Barbara Bajda – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Łapach otrzymała Honorową Odznakę Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich za zasługi dla rozwoju czytelnictwa . Jednocześnie nasza koleżanka z Filii Bibliotecznej w Uhowie Marta Mierzwińska została doceniona jako osoba aktywna i kreatywna w pracy bibliotekarskiej.
Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje.