„Wśród nocnej ciszy” – Wigilia Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

„W tę nadchodzącą świętą noc miłości, noc przebaczenia, noc kiedy «Bóg się rodzi, moc truchleje» życzę wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku. Niech narodzone Dzieciątko ześle Wam łaskę zdrowia, nadziei i spokoju wewnętrznego, a święta niech będą prawdziwym, duchowym, chrześcijańskim przeżyciem i spełnieniem nieustannego dążenia człowieka do szczęścia”. Tymi słowami w imieniu Zarządu prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku Barbara Gogolewska powitała zaproszone osoby: Burmistrza Łap Krzysztofa Gołaszewskiego, Dyrektor Biblioteki Barbarę Bajdę, pracowników biblioteki oraz wszystkich członków UTW na wieczerzy wigilijnej 11 grudnia 2019 roku. Do złożonych życzeń dołączyli również szacowni goście.
Część artystyczna przygotowana przez sekcje muzyki i poezji oraz serdeczne życzenia podczas łamania się opłatkiem wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a zapach potraw wigilijnych był wspaniałym tłem do śpiewania kolęd przy akompaniamencie akordeonu Romana Czecha.
W imieniu członków Stowarzyszenia składamy najlepsze świąteczne życzenia pracownikom Urzędu Miejskiego oraz wszystkim mieszkańcom Łap. Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2020. Do zobaczenia na Miejskiej Wigilii w dniu 15 grudnia na Placu Niepodległości.

Zarząd UTW