II miejsce w konkursie „Biblioteka aktywna w przestrzeni wirtualnej”

Z dumą informujemy, że nasze działania zostały docenione i zajęliśmy II miejsce w konkursie !!!
Dnia 03.11 odbyła się Konferencja Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego w Białymstoku, w której uczestniczyła reprezentacja naszej biblioteki.
Podczas spotkania został rozstrzygnięty konkurs „Biblioteka aktywna w przestrzeni wirtualnej”, w którym wzięliśmy udział.
Z dumą informujemy, że nasze działania zostały docenione i zajęliśmy II miejsce w konkursie.

Chcielibyśmy również pogratulować Gminnej Bibliotece Publicznej Krypno oraz Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie zajęcia miejsc na podium oraz wszystkim bibliotekarzom ich zaangażowania, kreatywności!

Konkurs został ogłoszony przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego z Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich z Oddziałem Białostockim przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.