Biblioteka otrzymała nagrody w konkursie Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie !!! Z przyjemnością informujemy naszych Czytelników, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy otrzymała nagrody w postaci książek dla dzieci o wartości 500 złotych oraz papierowy teatrzyk obrazkowy Kamishibai w konkursie “Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na wspólne czytanie”.
Dziękujemy wszystkim Czytelnikom i Sympatykom, którzy głosowali na naszą Bibliotekę.To dzięki ich zaangażowaniu zdobyliśmy nagrody, które wzbogacą nasz księgozbiór.
Wygrana jest naszym wspólnym sukcesem!!!

Zachęcamy do śledzenia strony i Facebooka naszej biblioteki oraz aktywnego udziału w konkursach.