Podarunek dla biblioteki od Wicestarosty Powiatu Białostockiego Pana Romana Czepe

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza biblioteka otrzymała w darze publikacje od Wicestarosty Powiatu Białostockiego Pana Romana Czepe.

W zestawie znalazły się: dwutomowe edycje Poezji zebranych Jana Leończuka oraz Wiesława Kazaneckiego, a także publikacja zawierająca wspomnienia mieszkańców naszego regionu Stan wojenny na Białostocczyźnie. Relacje, wspomnienia, wywiady Marka Kietlińskiego i Adama Szota.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowania Darczyńcy.

Otrzymane książki wzbogacą biblioteczne zbiory i na długo posłużą naszym Czytelnikom.