Nasza biblioteka wyróżniona w konkursie Nocy Bibliotek 2021

Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zdobyła wyróżnienie w konkursie Nocy Bibliotek 2021 i Platona za organizację wydarzenia w ramach Nocy Bibliotek i zrelacjonowanie go na stronie nocbibliotek.pl. Znaleźliśmy się w gronie 50 wyróżnionych bibliotek spośród ponad tysiąca, które w sobotę 9 października br. wzięły udział w VII edycji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.
W nagrodę otrzymaliśmy dyplom i zestaw książek nawiązujących do hasła i idei tegorocznej akcji „Czytanie wzmacnia” od wydawnictw partnerskich Nocy Bibliotek.
Serdecznie dziękujemy jury za docenienie naszego udziału i zaangażowania.