Dzień Kobiet w Filii Bibliotecznej w Uhowie

W dniu 9 marca 2022 zaprosiłyśmy mieszkanki Uhowa na Dzień Kobiet.

W dniu 9 marca 2022 razem z instruktorką Wiejskiego Domu Kultury w Uhowie zaprosiłyśmy mieszkanki naszej miejscowości na Dzień Kobiet. Na wszystkie przybyłe Panie czekała moc atrakcji. Pierwszym punktem spotkania była prelekcja na temat kawy oraz jej degustacja dzięki uprzejmości Pana Adama z Palarni Kafejeto z Łap. Następnie Pani Kinga Wysocka opowiedziała nam o aloesie i kosmetykach firmy Forever. Wszystkie Panie miały możliwość spróbowania, jak smakuje sok z liści tej niezwykłej rośliny, później Pani Kinga zaproponowała nam maseczki na dłonie i sprezentowała każdej z Pań firmowe kosmetyki. My również rozdałyśmy cały koszyk fantów podczas naszej loterii. Była też możliwość skorzystania z punktu bookcrossingu, który cieszył się niemałym powodzeniem. Serdecznie dziękujemy prowadzącym pokazy oraz wszystkim przybyłym Paniom za obecność. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.