Spotkanie z Jarkiem Żylińskim – psychologiem

6 czerwca w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy odbyło się spotkanie z Jarkiem Żylińskim – psychologiem wychowawczym i pedagogiem, współpracującym ze szkołami i przedszkolami. Autor książki “Miłość i wychowanie” oraz poradników internetowych dla rodziców “Jarek Żyliński – Solo” i “Psychoblog Jarka Żylińskiego” opowiedział uczestnikom prelekcji o terapeutycznym wpływie literatury oraz o odpowiednim dobieraniu książek do wieku dziecka. Podczas spotkania przewinęło się wiele ważnych tematów i przykładów dotyczących wychowywania dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również dyskusji poruszającej tematy nurtujące rodziców, czyli problemy związane z wyżej wymienionym wychowaniem dzieci.

Spotkanie zorganizowano we współpracy z  Klubem Dyskusyjnym Książki, Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku – Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego.

Spotkanie z psychologiem Jarkiem Żylińskim
Uczestnicy spotkania z psychologiem
Pamiątkowy wpis do kroniki Jarka Żylińskiego
Podziękowanie dyrektora Biblioteki za spotkanie