Aktywne wakacje w bibliotece z Centrum Aktywności Społecznej

W dniach 13 i 20 lipca Biblioteka Publiczna przy współpracy z CAS w Łapach zorganizowała zajęcia dla dzieci ph.„Aktywne wakacje w bibliotece z Centrum Aktywności Społecznej”. Program ze względu na różnorodność propozycji odpowiadał oczekiwaniom i zainteresowaniom uczestników biorących udział w przedsięwzięciu. Ciekawa i zróżnicowana oferta pozwoliła na kilka godzin aktywnego wypoczynku. Udział w warsztatach był nie tylko bezpieczną zabawą pod okiem opiekunów ale również sposobem na „zabicie wakacyjnej nudy” i integrację w środowisku lokalnym.
O tym, że akcja była udana, świadczyły uśmiechnięte i radosne buzie dzieci. Przypominamy, że cały czas można korzystać z zasobów i bogatej oferty naszej biblioteki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach jej otwarcia.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowania animatorkom z Centrum Aktywności Społecznej za pomoc i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy wspólnie zorganizować wakacyjne zajęcia dla dzieci.

Uczestnicy warsztatów
Kubeczkowe zmagania
Rozwijanie umiejętności plastycznych
Zabawa z wykorzystaniem podłogi edukacyjnej FanFloor