Konkurs fotograficzny – Horyzonty Romantyzmu

Uchwałą Sejmu RP rok 2022 został ogłoszony Rokiem Polskiego Romantyzmu. Obchodzimy również dwusetną rocznicę pierwszego wydania zbioru „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza, które zostały wybrane tegoroczną lekturą Narodowego Czytania.

Chcąc uczcić tę rocznicę ogłaszamy konkurs fotograficzny skierowany dla pełnoletnich mieszkańców Gminy Łapy.

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać zdjęcie konkursowe inspirowane „Balladami i romansami” Adama Mickiewicza wraz wymyślonym samodzielnie tytułem zdjęcia. Zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane w siedzibie naszej biblioteki.

Za trzy pierwsze miejsca przewidziane są nagrody finansowe:

I miejsce – 300 zł

II miejsce – 200 zł

III miejsce – 100 zł

Na zgłoszenia pracy konkursowej czekamy do 23 sierpnia do godziny 12:00.

Warunkiem koniecznym jest przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres aleksandra.zarzecka@bibliotekalapy.pl oraz zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Mickiewicz 2022” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.