Wizyta pracowników Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

W poniedziałek 12 czerwca przybyli do nas z wizytą przedstawiciele Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie. Goście z zainteresowaniem zwiedzili naszą siedzibę, obejrzeli specjalnie przygotowany film prezentujący działalność łapskiej biblioteki oraz spotkali się z członkami Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku.
W programie wizyty znalazły się jeszcze inne atrakcje i niespodzianki. Bibliotekarze ze Szczuczyna odwiedzili Letnią Czytelnię, Dom Kultury w Łapach, nowo otwartą wieżę widokową i Plażę w Uhowie.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi Januszowi Siemionowi i jego pracownikom za odwiedziny, wspólnie spędzony czas i podzielenie się swoimi zawodowymi doświadczeniami.

W Wypożyczalni dla Dorosłych / Fot. BCK w Szczuczynie
W Czytelni dla Dorosłych
Spotkanie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku / Fot. BCK w Szczuczynie
W Letniej Czytelni / Fot. BCK w Szczuczynie