Łapska Biblioteka otrzymała dotację od firmy Tchibo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy napisała wniosek o dotacje do firmy Tchibo z siedzibą w Warszawie. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony i nasza placówka otrzymała zestaw kaw Tchibo Exclusive i Tchibo Espresso Milano. Dotacja zostanie przeznaczona na poczęstunek dla uczestników i wolontariuszy kursu komputerowego. Bezpłatne Kursy Komputerowe dla Dorosłych organizowane są od 2008 roku i cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem. Edukacja dorosłych jest wyzwaniem dla naszych wolontariuszy, którzy z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem pogłębiają tajniki wiedzy informatycznej seniorów. Ponieważ sytuacja finansowa biblioteki z roku na rok jest coraz trudniejsza, dzięki uprzejmości firmy Tchibo będziemy mogli w dalszym ciągu kontynuować tak potrzebne naszemu społeczeństwu działania. Dotacja będzie wykorzystana od 01.10.2011 do 15.12.2011. Bardzo dziękujemy sponsorowi za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia.