Trwają Wakacje w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy

Jak co roku Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy w każdą środę miesiąca w godzinach 11.00-13.00 organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci. Tematem przewodnim naszych tegorocznych spotkań są : “Biblioteczne atrakcje-zero nudy na wakacje”. Za nami już cztery imprezy, w których uczestniczyły 83 osoby w wieku od 4 do 12 lat. Ponieważ biblioteka, to głównie książki i czasopisma swą ofertę rozpoczynamy od czytania bajek i legend , które stanowią inspirację do zajęć plastycznych. Każdemu spotkaniu towarzyszą gry, zagadki, kalambury, surfowanie po internecie oraz zabawy z chustą i tunelem animacyjnym. Naszą nową propozycją jest twister: zabawa taneczna przy muzyce, która sprawia dzieciom ogromną radość. Nie zapominamy również o miłośnikach kina letniego. Z myślą o nich na dużym ekranie wyświetlane są bajki i filmy. Przed nami jeszcze kilka wakacyjnych spotkań, na które serdecznie zapraszamy.