,,Tydzień Bibliotek 2013” w Daniłowie Dużym

alt

W związku z obchodami X Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteki, którego hasło brzmiało ,,Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych” od 8-15 maja w Filii Bibliotecznej w Daniłowie Dużym zorganizowano wiele form pracy z czytelnikami. Ze względu na to, iż rok 2013 ogłoszono rokiem Juliana Tuwima jeden dzień został poświęcony pamięci poety. Kolejny dzień uatrakcyjnił nam pracownik Narwiańskiego Parku Narodowego pokazem multimedialnym pt. „Formy ochrony przyrody na podstawie woj. podlaskiego” (parki narodowe i krajobrazowe).Wzięliśmy też udział w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. W plenerze czytaliśmy poezję i podziwialiśmy świat fauny i flory. Wszystkie treści zajęć były wstępem do licznych konkursów i quizów, które odbyły się w tym czasie.

(FDBPMiGŁ)

alt