„Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka – mix” w Płonce Kościelnej

24 czerwca Biblioteka Publiczna i Dom Kultury w Płonce Kościelnej zorganizowały wspólnie wspaniałą imprezę ph.: „Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka – mix”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, wystawiły sztukę teatralną własnej aranżacji pt.: „ Rodzina Boskich – sztuką jest kochać i rozumieć”. Zebrały za to burzę oklasków. Poza tym miały miejsce popisy wokalne i taneczne, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Wzruszeni rodzice zostali obdarowani przez swe pociechy własnoręcznie wykonanymi upominkami, zaś wspaniali mali artyści za swoje zaangażowanie w program artystyczny otrzymali pluszowe zabawki. Wiejski Dom Kultury i Biblioteka Publiczna współpracują ze sobą od roku i już widać efekty wspólnej pracy. Wiadomo, że „co dwie głowy to nie jedna”, dlatego też obie placówki tętnią życiem. Jedna impreza goni drugą, a planowana jest już następna. W dniach od 15 do 26 lipca 2013r. planujemy przeprowadzić, oczywiście wspólnie, akcję „LATO”, na którą już teraz zapraszamy serdecznie dzieci z Płonki Kościelnej i pobliskich wsi.

Występ dzieci
Kochani Rodzice