Spanish Day czyli hiszpański dzień w bibliotece w Daniłowie Dużym

27 maja 2015r. bibliotekę w Daniłowie Dużym odwiedził Pablo Andreu. Obywatel Hiszpanii, student i wolontariusz, przebywający w Łapach w ramach programu ERASMUS+. Pablo, miał przygotowaną prezentację o swoim państwie i mieście ,,Murcia’’ z którego pochodzi. Oglądając prezentacje zazdrościliśmy tych ciepłych klimatów, i wspaniałych widoków, które rysowały się nad turkusowym morzem śródziemnym. Opowiedział nam o mentalności swoich rodaków ich gustach kulinarnych i zwyczajach narodowych. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Podziękowanie, wykonane własnoręcznie przez dzieci z narysowaną naszą biblioteką pojedzie do Hiszpanii.

Dziękujemy Pablo za czas, który nam poświęciłeś.