Cykl spotkań ,,Czytamy i oglądamy Sienkiewicza” zakończony

Rok 2016 został ogłoszony rokiem Henryka Sienkiewicza. Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Łapach przygotowała cykl spotkań ,,Czytamy i oglądamy” poświęconych jednemu z naszych największych pisarzy. Do współpracy zaprosiliśmy Gimnazjum nr 1 w Łapach. W czasie trzech spotkań młodzież miała okazję zapoznać się z najważniejszymi faktami z życia autora oraz obejrzeć ekranizację jego dzieła. Na ostatnim spotkaniu, które odbyło się 11 maja, przeprowadziliśmy quiz wiedzy o autorze. Na wszystkie pytania uczestnicy odpowiedzieli bezbłędnie! Gratulujemy. Jak się okazało Sienkiewicz nie jest taki nudny.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniach uczniom klasy I c i ich wychowawczyni pani Hannie Dziemianowicz.