Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską

W środowy poranek, 11 maja, odbyło się spotkanie autorskie z Anetą Zamojską. Pani Aneta promowała swoją debiutancką książkę ,,Sekundy do szczęścia”.

W środowy poranek, 11 maja, odbyło się spotkanie autorskie z Anetą Zamojską. Pani Aneta promowała swoją debiutancką książkę ,,Sekundy do szczęścia”, której główną bohaterkę 40-letnią Katarzynę poznajemy w tym samym momencie życia, ale w jego alternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. To książka o przeznaczeniu i trudnych decyzjach jakie musimy podejmować każdego dnia. Autorka jest również trenerem rozwoju osobistego, Mistrzem Praktyk NLP i dziennikarką, dlatego opowieść o książce połączyła z krótkim wykładem na temat psychologii osiągania celów. W ciekawy i dostępny sposób mówiła o drodze do osobistego spełnienia. W spotkaniu wzięła udział młodzież z I LO w Łapach oraz mieszkańcy Łap. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział. Pani Aneta wyznała, że jest w trakcie pisania kolejnej książki, mamy więc nadzieję, że wkrótce znów zawita w murach biblioteki w Łapach.

Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Książnicy Podlaskiej i Biblioteki Powiatowej w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.