Spotkanie autorskie z Anną Bayer w uhowskiej bibliotece

W środowy poranek, który przywitał nas śniegiem, Filia Biblioteczna w Uhowie miała przyjemność gościć panią Annę Bayer – pedagoga i poetkę. Spotkanie odbyło się dzięki Bibliotece Powiatowej w ramach programu „Bliżej biblioteki i bliżej książki”, a wzięły w nim udział dzieci z uhowskiej zerówki. Zarówno spotkanie, jak i wiersze pani Anny wprowadziły nas w nastrój zbliżających się świąt i aurę zimową. Dzieci robiły miksturę na przeziębienie dla Mikołaja, ubierały choinkę, pakowały prezenty… Małych czytelników biblioteki czekała niespodzianka: zostali odznaczeni medalem. Na koniec można było kupić książkę z wierszami pani Anny i jej specjalną dedykacją.