Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Uhowie

W piątek 15 października naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Hugona Kołłątaja w Uhowie. Klasy VII i VIII przyjechały z Panią Dyrektor Małgorzatą Koszczuk-Petrych i Panią Zofią Ratkiewicz. Uczniowie poznali pracę poszczególnych działów biblioteki: Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni dla Dorosłych i Oddziału dla Dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyły się regały przesuwne w Wypożyczalni dla Dorosłych i Sala widowiskowo-multimedialna.
W bibliotece prezentowana jest obecnie duża wystawa z okazji obchodzonego właśnie Roku Lema. Młodzież chętnie skorzystała z okazji, aby ją zobaczyć, a potem z ciekawością obejrzała prezentację przybliżającą sylwetkę i twórczość Stanisława Lema.
Zaplanowany czas na wycieczkę do biblioteki minął bardzo szybko. Ale wszyscy zgodnie obiecali, że na pewno tu wrócą. Trzymamy za słowo i czekamy!